Navigácia

Obsah

CELOPLOŠNÉ TESTOVANIE - OBJEDNÁVANIE

Typ: ostatné | náš tip
Obec Kynceľová bude 7.11.2020 testovať na rovnakom mieste ako minulý týždeň. Obyvatelia obce majú termíny na presný čas. V čase DO 18:30 sa budú testovať len občania s potvrdeným termínom. Pre veľký záujem obecný úrad umožní testovanie aj ostatným záujemcom a to nasledovne:

POZOR  OPAKUJEME V ČASE 7:00 do 18:30 OBEC TESTUJE LEN OBČANOV S POTVRDENÝM TERMÍNOM, KTORÝ IM BOL PRIDELENÝ MIMO SYSTÉMU REZERVUJSI.SK. TERMÍNY V TOMTO ČASE SÚ UŽ PLNE OBSADENÉ!

POKIAĽ NEBUDETE TELEFONICKY KONTAKTOVANÍ, VÁŠ PRIDELENÝ TERMÍN PLATÍ, NAPRIEK TOMU, ČO BUDE V MÉDIÁCH. NA ZÁKLADE NAJNOVŠEJ ZMENY SA TESTOVANIE KONČÍ POSLEDÝM ODBEROM O 19:30 HOD.

Kto má záujem testovať sa v Kynceľovej je možné  sa prihásiť cez rezervačný systém. Od 18:30 sa  budú testovať ľudia, ktorí sa prihlásia cez rezervačný formulár. V prípade, že niekto v tomto čase príde bez rezervácie, prednosť majú tí, ktorí sa rezervovali. Upozorňujeme, že ak premeškáte svoj termín,  nemáte nárok isť do radu pred ľudí, ktorí svoj termín dodržali. 

Vytvárať rezervácie je možné do 7.11.2020 do 14:00 hod., resp. pokiaľ budú dostupné voľné termíny.

KLIKNITE NA OBRÁZOK NIŽŠIE

 

logo

 

Touto cestou sa chceme poďakovať portálu rezervujsi.sk za ochotu pomôcť a úpravu systému, aby zodpovedal našim potrebám.


Vytvorené: 3. 11. 2020
Posledná aktualizácia: 4. 11. 2020 21:04
Autor: Správce Webu